Forum ZZRP o tematyce anime, mangi i wszystkiego co japońskie!

Zwariowałam zakochuję sie w rysunkowych postaciach-forum powiązane z fanpage, dla wszysktich fanów mangi i anime.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-02-22 22:01:24

 Matryoshka

Skajpowicz

Skąd: Death City
Zarejestrowany: 2013-02-22
Posty: 22

Sezon wiosenny 2013

Cześć i witajcie.
Już wiemy, jakie anime się szykują na nadchodzący, wiosenny sezon.
Przedstawię wam je i postaram się w skrócie powiedzieć, o czym są.


Date A Live
http://img202.imageshack.us/img202/6284/82582.jpg
Główny bohater, licealista o imieniu Itsuka Shidou żyje w świecie, w którym od 30 lat występują potężne trzęsienia ziemii. Chłopak spotyka dziewczynę, która została odrzuca ze zdewastowanego świata. "Tohka", bo tak nazwał ją Shidou, 30 lat temu zniszczyła większość ludzkości, a teraz powróciła. Jedyny sposób, aby ją powstrzymać od kolejnej katastrofy to... umówić się z nią.


Hentai Ouji to Warawanai Neko
http://img62.imageshack.us/img62/2320/45554p.jpg
Youto Yokodera wciąż ma sprośne myśli, lecz nie jest uważany za zboczeńca. Dowiedział się o posążku kota, który podobno spełnia życzenia. Bohater chce, aby mógł ziścić swoje seksualne pragnienia gdziekolwiek i kiedykolwiek zapragnie. W miejscu posążku spotyka dziewczynę z jego liceum - Tsukiko Tsutsukakushi, która zażyczyła sobie od kota, aby nie pokazywała swoich rzeczywistych intencji(dzięki, google translator) tak łatwo.


Suisei no Gargantia
http://img827.imageshack.us/img827/1883/44754.jpg
Historia rozpoczyna się w dalekiej przyszłości, daleko, daleko w galaktyce. Organizja "The Human Galactic Alliance"(nie chciałam tego tłumaczyć, bo jeszcze jakaś kupa by wyszła z tego) walczyła o przeżycie przeciw groteskowej rasie zwanej "Hidiaazu". W czasie bitwy, młody porucznik Redo i jego broń Champer zostają wciągnięci w zniekształcenie czasu i miejsca. Po obudzeniu się z hibernacji, Redo zrozumiał, że znalazł się na Ziemi. Na tej planecie, która w większości była zalana wodą, ludzie żyli w flotach gigantycznych statków, odzyskując relikwie z mórz, aby przetrwać. Redo przybył na flotę Gargantię. Nie wiedząc nic o historii i kulturze planety, zmuszony jest żyć u boku 15-letniej Amy. Dla Redo, który dotąd żył wiedząc jedynie o tym, jak się bić, te spokojne dni są niemałą niespodzianką.


Red Data Girl
http://img4.imageshack.us/img4/8021/46351.jpg
Fantasy na podstawie Japońskich legend Shinto. Suzuhara Izumiko jest 15-letnią dziewczyną, która wychowała się w świątyni w górach Kumano. Jest trochę nieśmiała i... niszczy każde urządzenie elektryczne, jakiego dotknie. Kiedy zastanawia się nad przeprowadzką do miasta, jej opiekun Sagara Yukimasa zapisuje ją do liceum w Tokio i posyła swojego syna, Miyukiego, aby służył dziewczynie. Miyuki i Izumiko raczej nie dogadują się najlepiej, do momentu, w którym na wycieczce szkolnej zdarza się potworny wypadek. Izumiko dostaje rolę jako ostatni reprezentatorka boga Himegami, a Miyuki uczy się jego obowiązków jako opiekun/obrońca Izumiko.



INNE TYTUŁY:
- Aiura
- Aku no Hana
- Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru
- Uta no Prince-sama
Maji Love 1000%
- Toaru Kagaku no Railgun S
- Ore no Imouto ga Konnani Kawaii Wake ga Nai 2
- Hyakka Ryouran: Samurai Bride
- Hanasaku Iroha: Home Sweet Home (OVA)



Recenzji nie jest dużo, po polsku ich nie znalazłam, a szczerze nie chciało mi się wszystkich tłumaczyć, zmieniać, blablabla.
Planujecie już obejrzeć któreś? Polecacie?

Wypowiedzmy się~




Edit: Mogłam oczywiście nie uwzględnić jakiegoś anime, ale to już wina strony, z której miałam informacje o sezonie. c:

Ostatnio edytowany przez Matryoshka (2013-02-22 22:12:29)

Offline

 

#2 2013-02-22 22:38:07

 Veascire

Skajpowicz

38711981
Zarejestrowany: 2013-02-22
Posty: 228

Re: Sezon wiosenny 2013

Komentuje. <ok>

Wszystkie brzmią dość ciekawie, może się za którąś wezmę, ale pewnie dopiero wtedy jak już wyjdą całe. D:
*lenistwolenistwaniechęćdoczekaniacałytydzień* XD


http://i46.tinypic.com/2z4bt3b.gif

Offline

 

#3 2013-02-23 11:42:28

 Miiko

Mangowiec

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 2013-02-22
Posty: 59

Re: Sezon wiosenny 2013

Hahahah, mi się bardziej wydaje, że z tych przetłumaczonych to każdy brzmi dziwniej.
Noo ale to moje skromne zdanie ._. Jakoś nie czuję postapokalistycznych i typowo-szkolnych klimatów :<
Choć to fantasy zapowiada się ciekawie. I jest jeszcze z jakiś 8 tytułów, którtch z lenistwa nie przejrzałam -.-

i oczywiście wielkie i różowe Arigatou! dla Matryoshki, że jej się chciało cokolwiek Nam tłumaczyć ;3

Ostatnio edytowany przez Miiko (2013-02-23 11:43:00)

Offline

 

#4 2013-02-23 13:06:36

 Matryoshka

Skajpowicz

Skąd: Death City
Zarejestrowany: 2013-02-22
Posty: 22

Re: Sezon wiosenny 2013

Powiem wam jeszcze, że jak widziałam video-recenzję tego sezonu, to widziałam zatrzęsienie mechów.
Ja osobiście nie przepadam za tym gatunkiem.

Offline

 

#5 2013-02-23 13:13:06

 Miiko

Mangowiec

Skąd: 3miasto
Zarejestrowany: 2013-02-22
Posty: 59

Re: Sezon wiosenny 2013

Ojojoj, no ja też nie za bardzo :c
Shounen, wszelakie fantasy, czasami historyczne, przygodowe.. To jest to co tygryski lubią najbardziej ^.^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.predatorsshaiya.pun.pl www.abc-naruto.pun.pl www.pokemon-adventures.pun.pl www.ftims.pun.pl www.przymierze-rom.pun.pl